Jste zde

Domů

Ubytování

Hotel Barceló Margaritas, Playa del Ingles

Gran Canaria a hotel Barceló Margaritas

Poloha

4-hvězdičkový hotel Barceló Margaritas se nachází v turistické hotelové zóně letoviska Playa del Inglés, na jihu ostrova Gran Canaria.

Písečná pláž je vzdálená cca 1,5 km, doveze vás k ní hotelový kyvadlový autobus zdarma, stejně jako k písečným dunám Maspalomas.

Nákupní centrum "Yumbo" s mnoha bary, restauracemi, kavárnami a různými obchody je asi 700 m daleko. Letiště je vzdálené asi 30 kilometrů.

Zařízení

Hotel Be Live Grand Teguise Playa, Costa Teguise

Lanzarote a hotel Be Live Grand Teguise Playa

Poloha

4-hvězdičkový hotel Be Live Grand Teguise Playa se nachází přímo u moře na Kanárském ostrově Lanzarote a nabízí tak ideální podmínky pro bezstarostnou dovolenou. Hotel je umístěn v turistické oblasti Costa Teguise, přímo u malé zátoky s pláží El Jablillo a plážové promenády.

Hotel Ambar Beach, Playa de Esquinzo (Fuerteventura)

Fuerteventura a hotel Ambar Beach

Poloha

4-hvězdičkový hotel Ambar Beach se nachází na okraji zátoky Playa de Esquinzo, přímo nad mořem, na klidném místě ostrova Fuerteventura. K mírně se svažující, písečné pláži je to asi 300 m daleko.

Do centra městečka Playa de Jandia s mnoha nákupními a zábavními příležitostmi je to přibližně 5 km, zastávku autobusu najdete 50 metrů od hotelu. Letiště je vzdálené 85 km, transfer z letiště trvá asi 2 hodiny.

Zařízení

Hotel Parador de El Hierro, Las Playas

Ostrov El Hierro a hotel Parador de El Hierro

Poloha

4-hvězdičkový hotel Parador de El Hierro je umístěn na východním pobřeží malého Kanárského ostrova El Hierro. Nachází se na klidném místě přímo u moře, obklopeném strmými útesy zátoky Las Playas, s výhledem na vulkanické hory.

Tmavá písečno - oblázková pláž se nachází v blízkosti hotelu. Vesnička Timijiraque s barem a restaurací je vzdálená asi 9 km, přístav a letiště jsou cca 15 km daleko, hlavní město Valverde s mnoha nákupními a zábavními možnostmi 20 km.

Zařízení

Las Puntas

El Hierro a Las Puntas
Autor: javiersanp

Vesnička Las Puntas se vyvinula v jednu z hlavních turistických destinací Kanárského ostrova El Hierro. Patří k obci La Frontera a najdete ji v severozápadní části ostrova, v zálivu na severním konci údolí mezi mořem a skalami v krásné přírodní krajině.

Největší turistickou zajímavostí je tady asi ten nejmenší hotel na světě, který je také zapsán v Guinessově knize rekordů. Nachází se na skalní plošině Punta Grande, přímo u mola, a k ubytování nabízí čtyři romantické pokoje.

Hotel Sir Anthony, Playa de las Americas

Ostrov Tenerife a hotel Sir Anthony

Poloha

5-hvězdičkový hotel Sir Anthony se může pochlubit krásnou architekturou a výbornou polohou u pláže "Playa del Camison". Najdete ho v těsné blízkosti nákupních a zábavních možností.

Sousední letovisko Los Cristianos stejně jako centrum letoviska Playa de las Americas na ostrově Tenerife se nacházejí asi 20 minut pěší chůze od hotelu. Hlavní město Santa Cruz de Tenerife je vzdálené asi 75 km, letiště 80 km.

Zařízení

Stránky

Kanárské ostr. na FB

Arrecife

22.07.2018 - 10:00

FairNorth-northeast, Fresh breeze, 8.6 m/s21°C

0 mm srážek

Tlak: 1016.3 hPa

Las Palmas de Gran Canaria

22.07.2018 - 10:00

CloudyNorth, Moderate breeze, 6.8 m/s21°C

0 mm srážek

Tlak: 1017.8 hPa

Puerto del Rosario

22.07.2018 - 10:00

Clear skyNorth-northeast, Moderate breeze, 6.7 m/s21°C

0 mm srážek

Tlak: 1016.5 hPa

Santa Cruz de La Palma

22.07.2018 - 10:00

FairNorth-northeast, Moderate breeze, 5.6 m/s22°C

0 mm srážek

Tlak: 1018.9 hPa

Santa Cruz de Tenerife

22.07.2018 - 10:00

CloudyNorth, Gentle breeze, 5.2 m/s21°C

0 mm srážek

Tlak: 1018.5 hPa

Předpověď počasí na yr.no.